Events

Chodź z nami na niezwykły spacer, czyli Spacery PoWarszawsku ze Stepler.

Spacer z elementami historii, po znanych, ale i szemranych dzielnicach, ogrom wiedzy o stolicy, znani goście, wspólne przeżycia. Tak chyba najlepiej możemy opisać naszą serię wspólnych spacerów PoWarszawsku x Stepler. Najbliższy spacer planujemy na 11 lutego 2023 wraz z Maciejem Mazurem, który pokaże nam Ursynów.

Concept zrodził się już w 2013 roku przez Łukasza Ostoję-Kasprzyckiego, z miłości do Warszawy i chęci dzielenia się nią z innymi. Pomysł połączenia spacerów PoWarszawsku z aplikacją Stepler stał się naturalną koleją rzeczy. Kiedy któregoś letniego dnia złapaliśmy się z Łukaszem przez telefon, od razu było jasne, że mamy to. Zaczęliśmy planować współpracę, możliwości doboru gości i trasy. 


Łukasz Ostoja-Kasprzycki fot. @nieznany_photograph


I tak pierwszy spacer po Warszawie odbył się 24 września 2022 po torach wyścigów konnych Służewiec. Data i miejsce nie były przypadkowe, spacer odbyliśmy dzień przed Wielką Warszawską, czyli największą gonitwą roku. Goście? Prawdziwa petarda. Dołączyli do nas Pono i Wojtek Friedmann, którzy są bardzo związani z Wyścigami, Pono się tam wychował, Wojtek zagrał mnóstwo zakładów. Przybyło Was przeszło 100 osób! Kolejnym punktem był spacer z raperem Włodim, kolejny rekord pobity! Steplerowe torby (a spacery to jedyne miejsce, gdzie możecie taką zgarnąć) rozeszły się jak ciepłe bułeczki, kolejne progi krokowe pokonane, a na koniec wspólne instalowanie aplikacji. W listopadzie raper Rufuz pokazał nam Wolę, miejsca, w których dorastał i gdzie powstały jego pierwsze kawałki. 


Najbliższy spacer planujemy na 11 lutego 2023 wraz z Maciejem Mazurem, który pokaże nam Ursynów. Nie zabraknie jak zawsze Łukasza, który stoi za całym projektem Po Warszawsku. Wpadajcie tłumnie, róbcie kroki, poznawajcie historię Warszawy. Co tu dużo mówić nasze spacery to hit. Do następnego! 

Spacer po torach wyścigów konnych Służewiec, fot. @macstone1

Bli partner

Download Stepler and get rewarded!

Available for free on: