Partners

Kulinarna uczta z Mateuszem Gesslerem, czyli czego nauczyliśmy się od mistrza kuchni.

Jedno jest pewne, w tym roku gotowanie w domu i własnoręcznie przygotowane posiłki będą królować. Dlatego w styczniu Mateusz Gessler zabrał nas do swojej kuchni, gdzie wspólnie przygotowaliśmy jedno z jego popisowych dań - łosoś w panko. Czego jeszcze się nauczyliśmy?

Gotowanie nie ma być koniecznością, gotowanie to sposób na spędzenie czasu. Z rodziną, przyjaciółmi, partnerem lub partnerką, lub po prostu samemu ze sobą. Kiedy możemy połączyć przygotowywanie posiłku z czymś miłym, od razu przestaje być dla nas przykrym obowiązkiem. My znaleźliśmy na to sposób i razem z firmą przygotowane.pl zaprosiliśmy Was do kulinarnego świata Mateusza Gesslera. Oto nasze podsumowanie.

Mateusz Gessler, przygotowane.pl
  1. Prostota to klucz do sukcesu.

O ile nie manifestujemy gwiazdki Michelin, ani nie planujemy udziału w kulinarnym show telewizyjnym, najbezpieczniej będzie postawić na proste składniki w niebanalnym połączeniu. Danie może wydaje się być banalne i łatwe do zrobienia, ale podstawą składników jest ich jakość oraz dobra znajomość produktu. Wszystkie sekrety, które tworzą danie wyjątkowym zdradzają nam szefowie kuchni w przygotowane.pl

  1. Nie warto gotować samemu.

Musimy zacząć postrzegać gotowanie jako formę spędzania wspólnie czasu. Często szukamy zajęć, warsztatów i wydarzeń, na które możemy iść w parze lub grupą. Okazuje się jednak, że nie musimy szukać daleko, możemy taki czas spędzić we własnym domu, w grupie przyjaciół. A może, gdy brakuje nam pomysłu na randkę, zamiast wybrać się do restauracji, zamawiamy produkty, włączamy w tle dobrą muzykę i razem przygotowujemy kolację, którą później z dumą zjemy. Czy może być lepsza nagroda za wysiłek, niż własnoręcznie przygotowana kolacja?

  1. Nie musimy mieć czasu na zakupy, aby gotować rewelacyjne dania w domu.

Dobrze zrozumieliście. Zakupy nie są przeszkodą w drodze do kuchni. Tu z pomocą przychodzi firma przygotowane.pl, która wysyła Wam pudełko z półproduktami i składnikami to stworzenia dania na miarę szefa kuchni. Przygotowane.pl selekcjonuje dla Was najwyższej jakości składniki, tworzy przepisy i filmy instruktażowe od topowych szefów kuchni. A to wszystko jest w zasięgu kilku kliknięć. W Stepler zawsze otrzymacie zniżkę na zamówienie z przygotowane.pl. Spróbujcie, warto!

  1. Jeśli chcesz spróbować, nie czekaj.

Tutaj znajdziecie link do ostatniego webinaru live z Mateuszem Gesslerem, na który musieliśmy zrobić trochę kroków i uzbierać punkty w Stepler. Obserwujcie po kolejne takie wydarzenia, a w międzyczasie spacerujcie i zamawiajcie boxy od przygotowane.pl. Dodatkowo warto wspomnieć o fakcie, że gotowanie z przygotwane.pl = zero waste. Dostajesz tyle, ile potrzebujesz do ugotowania dania, żadne nadwyżki nie zalegają w lodówce i nie produkujesz niepotrzebnych odpadów. A teraz sprawdź się i przygotuj z nami łososia w panko z przepisu Mateusza Gesslera.

Oto czego potrzebujesz:

Składniki:

dojrzałe awokado hass:

1 szt cytryna

1 szt stek z łososia (ok 130g)

2 szt majonez

30 g miód

18 g musztarda - dijon

30 g panierka panko

80 g papier do pieczenia

pomarańcza: 1 szt.

rzodkiewka: 60 g

szczypiorek: 30 g

szpinak baby - paczka (125g): 1 szt

Sprzęt kuchenny: deska do krojenia, naczynie żaroodporne, patelnia, miska na sałatkę, łyżka,ostry nóż, szpatułka, widelec, piekarnik, talerze do serwowania

Smacznego!

Łosoś w panko, przygotowane.pl
Bli partner

Download Stepler and get rewarded!

Available for free on: